Yüksek grafik kalitesine sahip Çanak Batak, yatay ekranda çalışıyor ve markette çok fazla bulunan klasik Batak oyunlarından tasarımıyla ayrılıyor.

Koz Maça, İhale Batak ve Eşli olarak farklı şekillerde oynanabilen oyun, Hediyeni Al ve Çarkıfelek özellikleriyle günlük ya da haftalık hediye fiş kazanmanızı sağlıyor.

Çanak Batak, pek çok kişi tarafından severek oynanıyor. Oyunda anlık kullanıcı sayısı yüksek olduğu için gerçek oyuncularla Batak oynayabiliyorsunuz.

Oynanış ve kağıtlar

Oyun, yatay ekranda oynandığı için kartlarınız net bir şekilde görülebiliyor. Kartlarınızı kolayca oynayabiliyorsunuz. Çift tıklamayla kartları masaya gönderebildiğiniz gibi, sürükle bırak yaparak da kartlarınızı oynayabilirsiniz.

Çanak Batak oyunu ilk açılışta müzik ile geliyor. Oyunun ayarlarından bu özelliği kapatabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içi sesleri ve titreşimi iptal etme seçenekleri de mevcut.

Gelişmiş ayarlarda ise oyunda istemediğiniz diğer özelliklerini devre dışı bırakabiliyorsunuz. Bağlantı durumu göstergesi, özel mesajlar, arkadaş davet etme, keşif ve oyun içi sohbet isteğe göre açılıp kapatılabilen özellikler arasında yer alıyor. Oyuna Facebook ile bağlanıp oynayabilirsiniz. Masaüstü cihazınızdan oynamak isterseniz, Çanak Batak’ı Facebook üzerinden de oynamanız mümkün.

Çanak Batak: Online Batak Eşli Batak İhaleli Batak ücretsiz indirin

Oyun içi fiş alım fiyatları

Oyunu oynayıp rakiplerinizi yenerek oyun seviyenizi yükseltebiliyorsunuz. Özel masa açma ve arkadaş ekleme gibi özellikleri kullanabilmek için VIP üyelik satın almanız gerekiyor.

Yüksek giriş potuna sahip masalarda bir an önce oynamak isterseniz oyun mağazasından fiş satın alabilirsiniz. Satın alabileceğiniz minimum fiş ile maksimum fiş tutarı 8,99 TL ile 289,99 TL arasında değişiyor.

Google Play Store’dan İndir

Apple Store’dan İndir

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here